Pilna wiadomość

 

07-09.04.2017
Międzynarodowe Targi Łowieckie
EXPOHunting

 

 

Menu Klubowicza

Witamy na stronie Klubu Safari
Międzynarodowe Targi Łowieckie

Wielkie łowy w targowej kniei EXPOHunting

 

Zarząd Klubu Safari zaprasza do udziału w 8. Międzynarodowych Targach Łowieckich EXPOHunting. Tegoroczna edycja po raz kolejny zajmie całą przestrzeń hali ośrodka Expo Silesia tj. 10,5 tys. m kw. Na EXPOHunting w bieżącym roku zapowiedziało się z atrakcyjnymi ofertami prawie 200 Wystawców z kilkunastu krajów, reprezentujących niemal 400 światowych marek, z dodatkowym i  bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Poprzednie EXPOHunting 2016 odwiedziło blisko 11 tysięcy osób!

 

Najbliższa edycja EXPOHunting odbędzie się z Targami EXPOShooting. Tym samym tematyka ekspozycji zostanie poszerzona o ofertę dla osób zainteresowanych strzelectwem, nie zabraknie propozycji z zakresu militariów czy survivalu.

 
O nas

Klub Safari to stowarzyszenie zrzeszające sympatyków polowań, wypraw, fotografowania  i filmowania przyrody w odległych zakątkach świata. Zajmujemy się szerzeniem wiedzy przyrodniczej i łowieckiej. Celem działalności jest również kształtowanie świadomości społecznej na rzecz konieczności ochrony przyrody i środowiska naturalnego. Ofertę naszą dedykujemy zarówno do tych którzy już podróżują po świecie, mają wiele doświadczeń i mogą się nimi podzielić, ale również do tych, którzy dopiero planują swoje pierwsze wyprawy i poszukują sprawdzonej wiedzy oraz kontaktów w środowisku osób polujących poza granicami Polski.

Klub Safari jest zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Miasta Stołecznego Warszawy po numerem KRS 0000339967.

Dane kontaktowe i inne można znaleźć w sekcji KONTAKT oraz na niniejszej stronie.

 

 
Reklama