Pilna wiadomość

 

07-09.04.2017
Międzynarodowe Targi Łowieckie
EXPOHunting

 

 

Menu Klubowicza

III Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej

W dniach 30 sierpnia  - 1 września 2013 roku w ośrodku "Warszawianka" (www.warszawianka.pl) w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim  odbędzie się III Międzynarodowy Kongres Kultury Łowieckiej, organizowany pod honorowym patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego  - pana Piotra Żuchowskiego.

Hasłem przewodnim Kongresu jest: "Polska kultura łowiecka na tle Europy". Także z tego względu wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy, a udział w nim zapowiedziało wielu prelegentów i gości honorowych z Niemiec, Rosji, Republiki Czeskiej, Belgi i Włoch. Przewidujemy wiele dodatkowych ciekawych wydarzeń, koncertów i wystaw, a także dwa pasjonujące wieczory ze staropolską i europejską kuchnią myśliwską.

W imieniu organizatorów zwracam się więc z zachętą do wzięcia udziału w III Międzynarodowym Kongresie Kultury Łowieckiej.
Zgłoszenia udziału w III Międzynarodowym Kongresie Kultury Łowieckiej należy kierować:

  1. bezpośrednio do Biura Organizacyjnego drogą mailową:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  2. faksem: 22 556 82 99 wysyłając wypełnione zgłoszenie
  3. lub korzystając z formularza zgłoszeniowego bezpośrednio na stronie internetowej kongreskultury.lowiec.pl

Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi 750 złotych od osoby i zawiera w sobie wszystkie koszty wynikające z udziału w obradach i innych wydarzeniach merytorycznych, w tym koszty tłumaczeń symultanicznych, a także koszty posiłków, materiałów konferencyjnych, w tym tom złożony z referatów na konferencje, wreszcie udział w uroczystych kolacjach, połączonych z prezentacjami  kuchni myśliwskiej.

Opłata na nocleg została zróżnicowana w zależności od wyboru pokoju. Dwa noclegi (ze śniadaniami) w pokoju dwuosobowym to koszt 350 złotych od osoby, natomiast dwa noclegi w pokoju jednoosobowym kosztują 550 złotych. Możliwa jest, oczywiście, rezygnacja z noclegów w "Warszawiance".

Szczegółowy program Kongresu już wkrótce znajdzie się na stronie internetowej www.kongreskultury.lowiec.pl
Szczegółowe informacje dotyczące oferty można też uzyskać dzwoniąc pod numer: 22 826 81 07

 
Reklama